Site En Üstü 728x90 - 970x90 (bball)

13-06-2020 FİBA EUROPE CUP

Kaf Kaf’ın Final-Four hazırlıkları tamam

FIBA Europe Cup'ta adını son 4 takım arasına yazdıran ancak dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle oynanamayan Final Four'u sabırsızlıkla bekleyen Pınar Karşıyaka, gözünü pazartesi günü Münih'te toplanacak FIBA toplantısına çevirdi.

Kaf Kaf’ın Final-Four hazırlıkları tamam

Pınar Karşıyaka Genel Menajeri Selim Çınar, Eylül ayına ertelenen sezonun sağlıklı bir şekilde sonuna kadar oynanması gerektiğini ve hedeflerinin hak ettikleri kupaya uzanmak olduğunu söyledi. Selim Çınar pazartesi günkü toplantı öncesi şu görüşleri dile getirdi:

"Daha önce Başkanımız Turgay Büyükkarcı'nın da açıklamış olduğu gibi, Eylül sonuna ertelendiği günden bugüne dek Europe Cup'ta sezonun tamamlanmasına yönelik takip ve ısrarımız devam etmekte. FIBA Europe Cup Final Four'u düzenleme konusunda isteğimiz de var, organizasyonu düzenleyecek gücümüz de. Organizasyonun bütününde ulaşımdan konaklamaya birçok detayı düşünerek görüşmelerimizi ve hazırlıklarımızı yapmış bulunuyoruz. Son derece güçlü ve iyi bir şekilde geçirmekte olduğumuz ancak pandemi nedeniyle ertelenen FIBA Europe Cup'ta amacımız, sezonun sağlıklı bir şekilde sonuna dek oynanmasını sağlamak ve hak ettiğimize inandığımız kupaya uzanmak."
Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER FİBA EUROPE CUP HABERLERİ
Detay Sağ 1 - 300x300 (google)
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Detay Sağ 2 erboy  - 300x250