Dostluk Spor, 2.devreye galibiyetle başladı

Türkiye Kadınlar Bölgesel Ligi’nde mücadele eden Dostluk Spor ligin 2.yarısının ilk maçında Düzce Belediyesi’ni 84-78 mağlup etti.

Dostluk Spor, 2.devreye galibiyetle başladı

Dostluk Spor Kulübü Başkanı Hikmet Tekiroğlu “Sezon başında koyduğumuz hedefler doğrultusunda ilerleyen takımımızın performansından çok memnunum. Ülke genelinde yaşanılan olumsuzluklardan dolayı teknik heyetimizle ve sporcularımızla çok fazla vakit geçiremedim. Bundan sonraki süreçlerde elimden geldiğince yanlarında olmaya gayret edeceğim. Geçen yıl yakaladığımız başarının üzerine koyarak 1. Lig’e yükselen takımlardan biri olacağımız inancındayım. Bunun için de yönetim olarak elimizden geldiğince maddi ve manevi destek olup yeni transferlerimiz ile takımımıza güç katacağız” diye konuştu.

Dostluk Spor Kulübü oyuncularından Nelin Yılmaz "Lige verilen arayı iyi değerlendirip, 2.yarıya galibiyetle başlamamız bizim açımızdan gayet memnun edici bir durum. Hedefimiz; 3 maçlık galibiyet serisini sürdürerek emin adımlarla ilerlemek. Kendi adıma da göstermiş olduğum performansın daha iyiye gittiğinin farkında olmakla beraber zamanla çok daha iyi olacağı inancındayım." şeklinde açıklama yaparken; 

Rozerin Koç ise "Maç boyunca sonuna kadar mücadele ettiğimizde neler yapabileceğimizi herkese gösterdiğimizi düşünüyorum ve yeni katılan oyuncularımızın çabuk adapte olması da takımımızın gelecek dönemlerde daha iyi işler yapacağını göstermektedir" dedi.

Baş Antrenör Davut Güngör ise, " Oyuncularımı maç boyunca göstermiş oldukları mücadeleden dolayı kutlarım. Eksiklerimizi gün geçtikçe kapatıyor ve daha motive, daha istekli bir takım haline dönüşüyoruz. 2. lige daha organize ve daha çok mücadele eden bir takım olacağımızı oyuncularım ve teknik ekibim göstermektedir. Takıma yeni katılan oyuncularımızın tam verimli olarak aramıza katılması ile bu ligde durdurulamayacak bir takım haline geleceğimizden eminim" açıklamasında bulundu.
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER KADINLAR BÖLGESEL BASKETBOL LİGİ HABERLERİ
Detay Sağ 1 - 300x300 (google)
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Detay Sağ 2 erboy  - 300x250